Tutsek Anna: Az utolsó Eörssy-lány. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,én.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~2000017/Tutsek-Anna-Az-utolso-Eorssy-lany-Muhlbeck-Karoly-rajzaival-Bp-en-Singer-es-Wolfner-Ki~II1940916
1940916
17494
344
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Tutsek Anna: Az utolsó Eörssy-lány. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, laza fűzéssel.
: ra