17572.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dános Árpád: Örök szomjazók. A borítólap rajzát Kner Albert tervezte. Bp.,[1932],Káldor, (Gyoma,Kner Izidor-ny.), 245+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Kner Erzsébet-kötés, a lapélek felső részei festettek, kissé kopott borítóval.