17571.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült.