Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 72

16888.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Alexander von Humboldt: Kosmos. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung. I. Bd. Stuttgart és Tübingen, 1845, J. G. Cottascher Verlag, XVI+493 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel, foltos lapokkal.
16889.

Alexander von Humboldt: Kosmos. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung. I. Bd. Stuttgart és Tübingen, 1845, J. G. Cotta'scher Verlag, XVI+493 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel, foltos lapokkal.

Rufpreis:
4 000 HUF
Polikeit Károly: Astronómia. Egyetemes Ismeretek Tára 1. Pozsony-Bp.,(1896),Stampfel Károly, 144 p.+ 1 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, címlaphiánnyal.
16890.

Rufpreis:
1 600 HUF
16891.

Rufpreis:
1 200 HUF
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. I. kötet.: A. köt. Az emberi test tájékai. B., A csonttan. C.,A szallagtan. D., Az izomtan. A tizenegyedik kiadást átnézte és kiadta: Dr. Hochstetter Ferdinánd. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. Tizenegyedik kiadás. Bp.,é.n. (cca 1920),Univeristas, 2+399 p. Részben színes fametszetekkel, és eredeti röntgenképekkel. Átkötött modern egészvászon-kötés, belül szép állapotban.
16892.

Rufpreis:
5 000 HUF
16893.

Rufpreis:
6 000 HUF
16894.

Rufpreis:
1 200 HUF
16895.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16896.

Rufpreis:
1 400 HUF
16897.

Rufpreis:
1 800 HUF
16898.

Rufpreis:
800 HUF
16899.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF