16889.
343. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
Alexander von Humboldt: Kosmos. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung. I. Bd. Stuttgart és Tübingen, 1845, J. G. Cotta'scher Verlag, XVI+493 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel, foltos lapokkal.