Bücher: Technik

Zahl der Lose: 20

T. B. Ray: Repülők. A levegő hősei. Átdolgozta: Tábori Pál. Bp.,[1931],Singer és Wolfner, 248 p.+16 t.(fekete-fehér fotók.)+ 1 t. (kihajtható térkép.) Későbbi átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
17270.

Rufpreis:
3 000 HUF
17271.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Bp.,1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17272.

Rufpreis:
1 000 HUF
17273.

Rufpreis:
1 600 HUF
17274.

Rufpreis:
1 800 HUF
17275.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sugár Gusztáv: A néprádiótól a műholdas televízióig. Bp., é. n., Ajtósi Dürer Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17276.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
3 db Harc a levegőért - Bánhidy Antal: Pilóta lettem + Magyar Sándor: Álmodni mertünk + Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp., Révai. Kiadói kissé kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
17277.

3 db "Harc a levegőért" - Bánhidy Antal: Pilóta lettem + Magyar Sándor: Álmodni mertünk + Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp., Révai. Kiadói kissé kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
1 600 HUF
Bödők Zsigmond: Magyar feltalálók a hírközlés történetében. Dunaszerdahely, 2006, Nap Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17278.

Rufpreis:
1 200 HUF
17279.

Rufpreis:
1 200 HUF
Karlovitz Kristóf-Lovász Károly-Tamás György: Autórevű. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17280.

Rufpreis:
2 000 HUF
17281.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: