Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Bp.,1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.