17491.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1909. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos borítóval.