17490.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1908. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.