Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

17469.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17470.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tamkó Sirató Károly: A Vízöntő-kor hajnalán. Bp.,1969, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.  A szerző, Tamkó Sirató Károly (1905-1980) által dedikált.
17471.

Rufpreis:
5 000 HUF
Móra Ferenc: Szegedi tulipános láda. I.- II. kötet. Budapest, 1936, Révai. Kiadói egészvászon kötésben, Festett fa szegedi tulipános ládában.
17472.

Rufpreis:
5 000 HUF
15
17473.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ady Endre: A menekülő élet. Bp., 1912, Nyugat. 141 p. Átkötött kartonált papírkötésben, sérült gerinccel.   A kiadás megmaradt példányait 1918-ban a Pallas Rt. átcímkézte és saját kiadványként újra forgalomba hozta.
17474.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ady Endre: Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Bp.,1918,Nyugat, (Világosság-ny.), 109+3 p. Falus Elek által tervezett, színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis folttal, névbejegyzéssel, jó állapotban.
17475.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások:  Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.  Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.  Vadregény. Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
17476.

Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások: Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. "Vadregény." Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15
17477.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Fekete István 7 műve, első kiadások:   Kele. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Lutra. Egy vidra élete. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp.,1955,Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.   Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp.,1959, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.  Bogáncs. Cselényi József rajzaival. Bp.,1957,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.  Vuk. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.   Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Kiadói kemény-kötés.   Barangolások. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17478.

Rufpreis:
4 000 HUF
29
17479.

Rufpreis:
1 000 HUF
17480.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF