Bücher: Religion

Zahl der Lose: 63

Kultsár György: Postilliák. Alsolendva 1574. Reprint kiadás, hozzá Hubert Ildikó 2001-es magyar és szlovák nyelvű tanulmányával. Műbőr kötésben, papír tékában.
17115.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Dr. Szentkláray Jenő: A Csanád-egyházmegyei plébániák története. I. kötet. A Csanádi Egyházmegye Története I. kötet. Temesvár, 1898, Csanád-egyházmegyei Könyvnyomda, XXIV+672 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, 672-740. oldal között a lapok hiányoznak. Unicus! Több kötete nem jelent meg.
17116.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17117.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
17118.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
17119.

Rufpreis:
6 000 HUF
[Nagy József]: Halotti szónoklatok. Homiletikai mű, alkalmazási s búcsúztatói rajzolatokkal. Sárospatak, 1847, Nádaskay András, 264 p. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászon-kötés, foltos lapokkal.
17120.

[Nagy József]: Halotti szónoklatok. Homiletikai mű, alkalmazási 's búcsúztatói rajzolatokkal. Sárospatak, 1847, Nádaskay András, 264 p. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászon-kötés, foltos lapokkal.

Rufpreis:
1 200 HUF
17121.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17122.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, tokban, festett lapélekkel.
17123.

Rufpreis:
2 000 HUF
Des geistreichen Jesuiten Renatus Rapin Glaube der heutigen Christen. Augsburg, 1769, Matthäus Rieger und Söhne.Kicsit sérült bőrkötésben.
17124.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
50 kép és 33 felirat a Budapesti Szentföldi Múzeumból. Kiadja: a Szentföldi Biztosi Hivatal. Bp., é.n., Kerbolt Béla-ny., 16 p. Kiadói papírkötés.
17125.

Rufpreis:
1 000 HUF
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1780 Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Negyedik kiadás.Korabeli, erősen megviselt bőrkötésben. Első néhány lapon hiányokkal
17126.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF