17120. 341. Gelaufene Fernauktion Bücher: Religion
1 200 HUF
0 HUF
[Nagy József]: Halotti szónoklatok. Homiletikai mű, alkalmazási 's búcsúztatói rajzolatokkal. Sárospatak, 1847, Nádaskay András, 264 p. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászon-kötés, foltos lapokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk