Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 320

17275.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
[Hollós] Korvin Lajos: Tömegszállás. Korvin Lajos újabb verseiből. Bp.,1934, Danton,(Wilheim-nyomda), 38+2 p. Kiadói illusztrált, Kepes Éva linómetszetével díszített papírborítóban, a gerincén szakadással.
17276.

Rufpreis:
5 000 HUF
17277.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tar Sándor: Lassú teher. Bp.,1998,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17278.

Rufpreis:
5 000 HUF
1827 Hasznos mulatságok. Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz (52 szám).A hazai s küföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. + Pest, 1827, Trattner János Tamás, 408 + 6 p. Korabeli félvászon kötésben.
17279.

1827 Hasznos mulatságok. Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz (52 szám).A hazai 's küföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. + Pest, 1827, Trattner János Tamás, 408 + 6 p. Korabeli félvászon kötésben.

Rufpreis:
5 000 HUF
16
Quintus Horatius Flaccus A Ioanne Bond illustratus. Patavii, ac Bassani 1747 Redmondini 1t (rézmetszetű címkép) + 420p. Megviselt állapotban, korabeli, szétvált bőrkötésben
17280.

Rufpreis:
8 000 HUF
17281.

Rufpreis:
6 000 HUF
17282.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Baróti Dezső: Juhász Gyula tanulmány. Szeged, 1933, Prometheus-Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17283.

Rufpreis:
4 000 HUF
Beöthy Zsolt (szerk.): A magyar irodalom története I-II. kötet. Képes díszmunka két kötetben. I. kötet: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. II. kötet: Kisfaludy Károly felléptétől a Kiegyezésig. Bp. 1899-1900, Athenaeum, 8+852 p.+ 58 t.; 4 + 683 + 34 t. hasonmás. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, Athenaeum-kötés, a borítókon és a gerinceken kis kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén törésnyommal, az I. kötet hátsó tábláján törésnyommal, kijáró lapokkal (73.-75.,134.-139.), a II. kötet gerincén kis sérülésekkel.
17284.

Rufpreis:
8 000 HUF
17285.

Rufpreis:
2 000 HUF
17286.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF