17285.
341. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, 1870, Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli félvászon kötés. Kissé sérülten