Herendi Viktória mintás tál, kézzel festett, jelzett (1943), kopott, 4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-tal-kezzel-festett-jelzett-1943-kopott-48C39717-cm~II1914246
1914246
11193
340
11000
Beschreibung: Herendi Viktória mintás tál, kézzel festett, jelzett (1943), kopott, 48×17 cm
: tánczos_gábor