Herendi Kitty mintás tál és 8 db mini tányér, kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/340/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Kitty-mintas-tal-es-8-db-mini-tanyer-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-~II1914272
1914272
11192
340
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Herendi Kitty mintás tál és 8 db mini tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm (8×) és 26×26 cm
: turóczi_márk