11159. 340. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF
0 HUF
Delft kékfestéses kis elefánt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm + békás mázas kerámia bögre, kis kopásokkal, d: 12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor