11160. 340. Gelaufene Fernauktion Keramiken
800 HUF
9
0 HUF
Dekoratív kerámia malac, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm + Schramberg látképes porcelán falitányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor