Franz Krichler: Katechismus für Jäger und Jagdfreunde. Leipzig, 1902, J.J. Weber. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, festett lapélekkel.