Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Spencer-Herbert-Alapveto-elvek-Forditotta-Jonas-Janos-Tarsadalomtudomanyi-Konyvtar-Bp~II1893802
1893802
17043
339
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, (Légrády Testvérek-ny.), X+672 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor