Böngérfi János: Nevelés. A nevelői gondolkodás általánosítása. I. rész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Bongerfi-Janos-Neveles-A-neveloi-gondolkodas-altalanositasa-I-resz-Elmelet-Bp-19~II1793896
1793896
17042
339
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Böngérfi János: Nevelés. A nevelői gondolkodás általánosítása. I. rész. Elmélet. Bp.,(1938),Szerzői kiadás,(Cegléd,Garab József-ny.),239 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
: vörös_iván