Szentírás a család és az iskola részére. IV. kötet. A prófétiai könyvek utóbbi része Benedek Kata rajzaival. Szerk:: Dr. Frenkel Bernát. Szerkesztői kiadás. Bp.,é.n., Globus. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.