Szentírás a család és az iskola részére. III. kötet. A prófétiai könyvek utóbbi része Benedek Kata rajzaival. Szerk:: Dr. Frenkel Bernát. Szerkesztői kiadás. Bp.,é.n., Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.