16849.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót