Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 228

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 8+235+1+8 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, Gottermayer-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, egy illusztráció szakadt, ezeket leszámítva jó állapotban. Munkácsy Mihály egyetlen rézkarcával.
16637.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Kozma Lajos: Az új ház. A családi ház tervezése (gondolatok és kísérletek). A szerző munkáinak rajzaival és fényképeivel. Bp., 1978, Corvina. Kiadó papírkötésben, az elülső borító és a címlap szakadt, javított, de egyébként jó állapotban.
16638.

Rufpreis:
6 000 HUF
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16639.

Rufpreis:
5 000 HUF
Lossonczy Tamás: 1956. Bp.,1995, Új Művészet Kiadó, 4 p.+17 t.+3 p. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/33.), a művész által aláírt példány.
16640.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kozma Lajos, az iparművész. (1884-1948.) Lajos Kozma, the Designer. Bp.,1994, Iparművészeti Múzeum. Számos fekete-fehér illusztrációval. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16641.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16642.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Jokovic Rokus: Cirkvenica. Téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. Zágráb, é.n., Mosinger. Kiadói gerincnél szakadt papírkötés, kihajtható képmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
16643.

Rufpreis:
3 000 HUF
16644.

Rufpreis:
3 000 HUF
16645.

Rufpreis:
4 000 HUF
16646.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
16647.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Munkácsy Mihály kiállítás. Bp., 1952, Műcsarnok, 92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16648.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF