16751.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1934-1935, Szerzői kiadás,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 1200+XL+1087+XIV p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet foltos.