Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés,kis sérüléssel a gerincen, az elülső borítón lévő címke sérült, 16-17. oldalak között picit sérült kötéssel.