17604.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tompa Mihály összes költeményei. I. kötet. Sajtó alá rendezte Lévay József. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 1 t. XXXIX+379+III p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borÃtóval.