17605.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek. I. kötet. Bp., 1894, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.