Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

17629.

Rufpreis:
1 800 HUF
17630.

Rufpreis:
1 200 HUF
17631.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nádas János: A XI. magyar találkozó krónikája. Cleveland, 1972. Árpád kiadó. Egészvászon kötésben
17632.

Rufpreis:
1 000 HUF
17633.

Rufpreis:
1 200 HUF
17634.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral.) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel.
17635.

Rufpreis:
2 000 HUF
17636.

Rufpreis:
1 200 HUF
Arthur Adamov: Túl az abszurd színházon. Fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Sz. Szántó Judit. Korszerű színház. 84. sz. Bp.,1966, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1018 példányban.
17637.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 dedikált különlenyomat: Bajomi Lázár Endre: Ady endre baklövése. 1980. 5p.; Eösze László: Kodály Zoltán gyermekkarai. Bp., 1957. Akadémiai 26p.
17638.

Rufpreis:
1 000 HUF
Garvay Andor: Egy szál ibolya. Mozgó könyvtár V. évf. LXXXI. szám. Bp.,é.n.,Globus, 64 p.. Kiadói papírkötés, az egyik lap szélen kis hiánnyal.
17639.

Rufpreis:
1 000 HUF
17640.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF