https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pullman, Philip: A tökéletes óramű avagy minden(ki) működésre kész. 2002, Passage Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17653.

Pullman, Philip: A tökéletes óramű avagy minden(ki) működésre kész. 2002, Passage Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Dózsa Ildikó: Életük kész ponyvaregény. Bp.,1984, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A csillagűzött szerető. Tudományos-fantasztikus elbeszélések. Válogatta és az utószót írta: Kuczka Péter. Fordította: Borbás Mária, Göncz Árpád, Papp Zoltán, Zachár Zsófia. Olcsó könyvtár. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. Makszim Gorkij: Itáliai mesék. Az utószót írta Ugrin Aranka. Fordította: Görög Imre. Olcsó könyvtár. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
17654.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Dózsa Ildikó: Életük kész ponyvaregény. Bp.,1984, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A csillagűzött szerető. Tudományos-fantasztikus elbeszélések. Válogatta és az utószót írta: Kuczka Péter. Fordította: Borbás Mária, Göncz Árpád, Papp Zoltán, Zachár Zsófia. Olcsó könyvtár. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. Makszim Gorkij: Itáliai mesék. Az utószót írta Ugrin Aranka. Fordította: Görög Imre. Olcsó könyvtár. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Három dráma egybekötve: Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.  Heyermans Herman: Remény. Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.  Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés.
17655.

Három dráma egybekötve: Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Heyermans Herman: "Remény". Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.
17656.

Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Amerikai képek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
17657.

Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Amerikai képek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, az egyik oldalon kisebb szakadással.
17658.

Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, az egyik oldalon kisebb szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó-Cserépfalvi. A Szép Szó könyvnapi kiadványa. József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. írásaival. Kiadói egészvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, ceruzás bejelölésekkel.
17659.

Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó-Cserépfalvi. A Szép Szó könyvnapi kiadványa. József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. írásaival. Kiadói egészvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, ceruzás bejelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.
17660.

Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17661.

Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, a gerincén sérüléssel, az elülső előzéklapján beragasztott nyomtatványokkal, ex libris-szel.
17662.

Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, a gerincén sérüléssel, az elülső előzéklapján beragasztott nyomtatványokkal, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., é.n., Franklin. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, ex libri-szel.
17663.

Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., é.n., Franklin. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, ex libri-szel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Malonyay Dezső: A virtus. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Egészoldalas, szövegközti és fejezetvégi illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, ex libris-szel. 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.
17664.

Malonyay Dezső: A virtus. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Egészoldalas, szövegközti és fejezetvégi illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, ex libris-szel. 1916-os tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse