17634.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.