Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 48

Imre Sándor: A magyar nyelv és nyelvtudomány rövid története. I. kötet: A m. nyelv ó- és középkora. Bp.,1891, Hornyánszky Viktor, 4+336 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17091.

Rufpreis:
6 000 HUF
17092.

Rufpreis:
6 000 HUF
17093.

Rufpreis:
5 000 HUF
17094.

Rufpreis:
1 600 HUF
Menger Antal: A jövő állama. Szociológiai Könyvtár, Fordította: Dr. Ormos Ede. Fordította: Dr. Ormos Ede. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
17095.

Rufpreis:
1 200 HUF
17096.

Rufpreis:
1 000 HUF
17097.

Rufpreis:
800 HUF
17098.

Rufpreis:
1 000 HUF
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1945, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17099.

Rufpreis:
1 000 HUF
17100.

Rufpreis:
800 HUF
17101.

Rufpreis:
1 000 HUF
17102.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF