17092.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Johann Claudius Hadrian Helvetius (Claude Adrien Helvétius (1715-1771): Der wahre Sinn Natursystemes. Frankfurt-Leipzig, 1783, ny.n.,142 p. Német nyelven. Korabeli kissé kopott félbőr-kötésben, restaurál címlappal, a hátsó szennylapon bejegyzéssel.