Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 229

Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, jó állapotban.
15024.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
J. D. Newth: Hungary. Peeps at many lands. London, 1932, A.&C. Black LTD. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, a nem tetsző sorokat kihúzták (20-23,38,44.), egyébként jó állapotban.
15025.

J. D. Newth: Hungary. Peeps at many lands. London, 1932, A.&C. Black LTD. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, a "nem tetsző" sorokat kihúzták (20-23,38,44.), egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
5 000 HUF
Baktay Ervin: Indiai éveim I-II. kötet. SzeFHE magyar regényei. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938 után), Révai-nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.
15026.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tanulmányok Kistelek történetéből és népéletéből. Kistelek, 1976, Kistelek Nagyközség Tanácsa. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15027.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
15028.

Rufpreis:
2 000 HUF
Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Bp.,1943,Kir. M. Egyetemi Nyomda, 317+3 p.+XVI t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15029.

Rufpreis:
1 600 HUF
Wagners Führer durch Nordtirol, Vorarlberg, die angrenzenden Gebiete von Oberbayern und den Tauern. Innsbruck, 1922, Verlag von Wagnerschen Universitätsbuchhandlung. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15030.

Rufpreis:
1 000 HUF
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőkben. Fordította Endre Dénes. Wien-Budapest, é.n. (1926), Dabubia kiadása, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Nagyon szép állapotban!
15031.

Rufpreis:
4 000 HUF
Temesy Győző: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
15032.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Vankóné Dudás Juli: Falum Galgamácsa. Studia Comitatensia 4. Szentendre, 1976, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.  Megjelent 500 példányban.
15033.

Rufpreis:
1 600 HUF
Radio-Radiis, Alfred: Führer durch das Dachsteingebirge und die angrenzenden Gebiete des Salzkammergutes und Ennstales. Bécs, 1920, Artaria. Számos fekete-fehér fényképpel. Foltos vászonkötésben, gerince hiányzik.
15034.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Kärnten. Ein Reisehandbuch. Hrsg. Landeskomission für Fremdenverkehr in Kärnten. Klagenfurt, 1927, Ferdinand Kleinmayr. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF