Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 229

Budapest Régiségei XVI. Szerk.: Gerevich László Bp.,1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 2100 példányban.
15060.

Rufpreis:
1 600 HUF
Az Ózdi Kohászati Üzemek története. Szerk.: Berend T. Iván. Ózd, 1980, Ózd Kohászati Üzemek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15061.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Konkoly-Thege György: Bali album. Fotó-szubjektív. Bézi László kultúrtörténeti tanulmányával. Bp.,2007, Hanga. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Konkoly-Thege György aláírásával.
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF
Az Eperjes-hegy élettelen és élővilága. Szerk.: Császár Géza. Kirándulásvezető természetkedvelőknek. Bp.,2002, ELTE.
15063.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db kiadvány - A Bajai Könyvtár kincsei + Pápai Múzeumi Értesítő különlenyomat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15064.

Rufpreis:
800 HUF
Párizs. Francia írók, költők, festők, Párizsról. A szöveget válogatta, az előszót és az összekötő szöveget írta: Bajomi Lázár Endre. Bp.,1960, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.   Neves francia szerzők írásaival, közte: Apollinaire, Baudelaire, Flaubert, Fournier, France, Victor Hugo, Montesqieu, Villon, Zola és mások írásaival. Babits Mihály, Petőfi Sándor, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Szabó Magda, Weöres Sándor, és mások fordításában.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
15066.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15067.

Rufpreis:
800 HUF
Regélő magyar várak. Szerk.: Bujtás Amália. Bp.,1977, RTV-MINERVA. Kiadói kartonált papírkötés.
15068.

Rufpreis:
800 HUF
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi misszió első tíz éve. Bp., 1935, Katolikus Missziók Kiadása. Kiadói papírkötés, a kötése javított, a fűzése laza.
15069.

Rufpreis:
1 200 HUF
15070.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Askercz Éva: Soproni tájakon. Válogatás id. Storno Ferenc vázlatkönyvéből. 1845-1860. Bp., 1998, Cédrus Art Klub. Kiadói papírkötés.
15071.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF