Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdő... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Strauss-Frigyes-Dsiggi-dsiggi-Parcus-Leo-kalandjai-a-boliviai-oserdokben-Forditotta-Endre-De~II1883111
1883111
15031
337
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőkben. Fordította Endre Dénes. Wien-Budapest, é.n. (1926), Dabubia kiadása, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Nagyon szép állapotban!
: adamek_réka