Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, a borító sarkai kopottak, az elülső szennylap szakadt.