Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 228

Manet, Rennaisance, Degas 3 db német nyelvű művészeti könyv.
16786.

Rufpreis:
1 200 HUF
16787.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sommer- und Ferienhäuser aus dem Wettbewerb Der Woche. Berlin, 1907, August Scherl Verlag, XVI+127+1 p. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
16788.

Sommer- und Ferienhäuser aus dem Wettbewerb Der "Woche". Berlin, 1907, August Scherl Verlag, XVI+127+1 p. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói kopott félvászon-kötésben.

Rufpreis:
3 000 HUF
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, a borító sarkai kopottak, az elülső szennylap szakadt.
16789.

Rufpreis:
1 600 HUF
16790.

Rufpreis:
1 600 HUF
16791.

Rufpreis:
1 400 HUF
Le Corbusier:Új építészet felé. Bp., 1981. Corvina
16792.

Rufpreis:
1 000 HUF
Giorgio Vasari: A renaissance nagy művészei. Fordította és bevezetéssel ellátta: Brelich Mario. Bp.,1943, ABC Könyvkiadó Rt. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopott borítóval.
16793.

Rufpreis:
1 200 HUF
A Szépművészeti Múzeum 1906-1956. Szerk.: Pogány Ö. Gábor, Bacher Béla. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel.
16794.

Rufpreis:
1 600 HUF
Das Einzelwohnhaus der Neuzeit. Szerk.: Haenel, Erich - Tscharmann, Heinrich. Lipcse, 1907, J. J. Weber. Kissé kopott vászonkötésben, az első pár lap kijár.
16795.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16796.

Rufpreis:
1 000 HUF
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16797.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF