Magyar Irodalom Tanítómesterei sorozat 2 kötete:
Lőrinczy György: Május király.+Kádár Lehel: A három galamb. Bp.,1918-1931, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.