Kosztolányi Dezső: A rossz orvos. (Kis regény. Bp.,1921, Pallas. Első... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Kosztolanyi-Dezso-A-rossz-orvos-Kis-regeny-Bp-1921-Pallas-Elso-kiadas-Atkotott-kissC3~II1700806
1700806
18554
335
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kosztolányi Dezső: A rossz orvos. (Kis regény. Bp.,1921, Pallas. Első kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés. Kosztolányi Dezső első regénye.
: molnar_janos