A kivándorló zsebkönyve. Irta egy kivándorló. Bp., é.n. (cca 1910), Lé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/A-kivandorlo-zsebkonyve-Irta-egy-kivandorlo-Bp-en-cca-1910-Legrady-Testverek-114plus~II1877381
1877381
17254
335
Beschreibung: A kivándorló zsebkönyve. Irta egy kivándorló. Bp., é.n. (cca 1910), Légrády Testvérek, 114+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
Kivándorlási útmutató a 1910-es évekből. Ritka!
: adamek_réka
Katalognummer: