Militaria

Zahl der Lose: 21

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:AU NMK 249.
30790.

Rufpreis:
2 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:XF,VF NMK 249.
30791.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:XF,VF NMK 249.

Rufpreis:
1 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2  Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 275.
30792.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 275.

Rufpreis:
2 000 HUF
22
1917. Károly Arany Vitézségi Érem aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZE jelzés peremen. Szign.: Kautsch T:2- aranyozás kopott Hungary 1917. Gold Medal for Bravery gold plated Br decoration without ribbon, with BRONZE mark on edge. Sign.: Kautsch C:VF gold plating worn NMK 298.
30793.

1917. "Károly Arany Vitézségi Érem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZE" jelzés peremen. Szign.: Kautsch T:2- aranyozás kopott Hungary 1917. "Gold Medal for Bravery" gold plated Br decoration without ribbon, with "BRONZE" mark on edge. Sign.: Kautsch C:VF gold plating worn NMK 298.

Rufpreis:
5 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2  Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF  NMK 310.
30794.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.

Rufpreis:
1 400 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:AU,XF NMK 418.
30795.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:AU,XF NMK 418.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjel peremen T:2 ph. Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF edge error NMK 418.
30796.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF edge error NMK 418.

Rufpreis:
1 800 HUF
1947-1949. Tiszti társasági Br sapkajelvény (43x60mm) T:2,2- sérült
30797.

Rufpreis:
2 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1- kis patina NMK 795.
30798.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1- kis patina NMK 795.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 Br medallion without ribbon C:XF
30799.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" Br medallion without ribbon C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió 1930-1991. Vörös Csillag Érdemrend zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. Order of the Red Star enamelled Ag decoration with screw back, serial number on back C:XF
30800.

Szovjetunió 1930-1991. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration with screw back, serial number on back C:XF

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Szovjetunió 1943-1991. Bátorsági Érem Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán sorszám T:2 Soviet Union 1943-1991. Medal for Valor Ag decoration with ribbon, with serial on reverse C:XF
30801.

Szovjetunió 1943-1991. "Bátorsági Érem" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán sorszám T:2 Soviet Union 1943-1991. "Medal for Valor" Ag decoration with ribbon, with serial on reverse C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: