1917. "Károly Arany Vitézségi Érem" aranyozott Br kitüntetés mellszala... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Numismatik/Militaria~500016/1917-Karoly-Arany-Vitezsegi-Erem-aranyozott-Br-kituntetes-mellszalag-nelkul-BRONZE-jel~II1873979
1873979
30793
334
Military
Numismatik
Beschreibung: 1917. "Károly Arany Vitézségi Érem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZE" jelzés peremen. Szign.: Kautsch T:2- aranyozás kopott
Hungary 1917. "Gold Medal for Bravery" gold plated Br decoration without ribbon, with "BRONZE" mark on edge. Sign.: Kautsch C:VF gold plating worn
NMK 298.
: tánczos_gábor