Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 130

15000.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15001.

Rufpreis:
1 000 HUF
15002.

Rufpreis:
6 000 HUF
15003.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dusan Opinćal: Becse. Becse, 1997, Becsei Rádió. Magyar és szerb nyelven. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15004.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban.+A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15005.

Rufpreis:
2 000 HUF
15006.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
15007.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Borsa Iván: Somogy vármegye címereslevele és első pecsétje. 1498. Kaposvár,(1998), Kaposvári Nyomda Kft.,16 p.+1 t. Kiadói papírkötés.
15008.

Rufpreis:
1 600 HUF
Horler Miklós: Budapest műemlékei II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Magyarország műemléki topográfiája. VI. kötet. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott, részben hiányos papír védőborítóval,de egyébként jó állapotban.
15009.

Rufpreis:
4 000 HUF
Békés megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15010.

Rufpreis:
1 000 HUF
15011.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF