15005.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban.+A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.