1929 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVI. évf. Bp.,1929, Lé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500034/1929-Holgyek-naptara-Szerk-S-Bokos-Malvin-XLVI-evf-Bp-1929-Legrady-Nyomda-es-Konyvki~II1797154
1797154
12915
333
Printed Materials
Beschreibung: 1929 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVI. évf. Bp.,1929, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, kissé sérült gerinccel.
: vörös_iván