1928 Pesti Hírlap kincsesháza. Félvászon-kötésben, kopott gerinccel, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500034/1928-Pesti-Hirlap-kincseshaza-Felvaszon-kotesben-kopott-gerinccel-kisse-laza-fuzessel~II1869229
1869229
12914
333
Printed Materials
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1928 Pesti Hírlap kincsesháza. Félvászon-kötésben, kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.
: vörös_iván