Bücher: Technik

Zahl der Lose: 38

Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., 1917, Fény. Későbbi, kissé foltos kartonált papírkötésben.
17066.

Rufpreis:
8 000 HUF
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói kissé megviselt egészvászon-kötésben.
17067.

Rufpreis:
5 000 HUF
17068.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
17069.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Owczarek, L. I. : A fűztermesztés és a kosárfonóipar. Bp., 1961. OMK. 158p.
17070.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 db technikai könyv: Pálfi György: Egyszerű erőgépek, mezőgazdasági gőzgépek 1-2; Pálfi György: A belső égésű motorok alkalmazása a mezőgazdaságban 3. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
17071.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17072.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bogdán István: Mestere volt egykor. Bp., 1984. Magvető. Vladimir Ferko: Volt egyszer egy mesterség. Bp., 1985 Európa. Mindkettő védőborítóval, jó állapotban
17073.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ernyey, Gyula: Made in Hungary. The best of 150 Years in Industrial Design. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17074.

Rufpreis:
1 800 HUF
M. Iljin 2 műve:   A könyv világhódító útja. Az írás, a betű és a könyv története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.  Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17075.

Rufpreis:
1 200 HUF
17076.

Rufpreis:
1 000 HUF
17077.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF