Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500012/Ternai-Zoltan-A-motorkerekpar-Bp-1958-Muszaki-Konyvkiado-Kiadoi-felvaszon-kotes-ko~II1866294
1866294
17072
333
Books: Technics
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor